r. Warszawa i okolice
+7 (495) 642-20-18
+7 (925) 529-39-44
10:00 - 20:00

O firmie, napisane przez

Witam!

Zajmujemy się dostawą balonów i profesjonalnym załatwieniem wszelkich świąt kompozycje z balonów przez całą dobę i w każdy dzień.

    Proszę, wybierz się na spacer po naszej stronie i zobacz, co oferujemy naszym klientom. Jeśli masz konkretny motyw dla Twojego nadchodzącego specjalnego wydarzenia, byłby to czas w niezapomniany wydarzenie dla całej rodziny i przyjaciół.

 

Dlaczego u nas jest lepiej?:

  • Kochamy balony! Zajmujemy się nimi zawodowo od ponad 5 lat.

  • Nie jesteśmy agencja wszystkie prace robimy własnymi rękami. W naszej cena nie zawiera prowizji biur, które w cenie kuli czasami dochodzą do 50% i więcej. Dlatego możemy zaoferować najlepszą cenę w Moskwie i obwodzie Moskiewskim.

  • Stosujemy kreatywne podejście do projektowania świąt i stale poszukujemy nowych pomysłów. Nie trzeba samemu tracić czasu na poszukiwanie pomysłów dekoracji wakacje, robimy to za Ciebie, oferując kilka ciekawych opcji.

  • Jakość! Chronimy swoje imię i troskliwie odnosimy się do opinii swoich klientów, mając nadzieję na długoterminową współpracę. W pracy wykorzystujemy tylko najlepsze materiały: certyfikowany hel od producenta r. Orenburg do napełniania balonów, wysokiej jakości balony z czystego lateksu takich producentów jak Sempertex (Kolumbia), Gemar (Włochy), Belbal (Belgia). A także ogromny asortyment ?????????????? balonów na każdy temat. Nasze prace są gwarantowane wywołają szeroki uśmiech i zachwyt u Ciebie i wszystkich Twoich gości.

  • Punktualność. Można zamówić i kupić u nas balony, a my dostarczymy Twoje zamówienie w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu dokładnie w terminie. A napracowane czasem umiejętności i profesjonalizm naszych dekoratorów byli pozwalają w krótkim czasie stworzyć ciekawy i wyrafinowany wygląd balonów na miejscu klienta, jeśli jest to konieczne.

Specjalizujemy się w projektowaniu balonów przyjęć weselnych, urodzin, imprez, urodziny, bal w szkole i przedszkolu, wszystkich sezonowych uroczystych wydarzeń i wszelkich innych imprez, gdzie balony i kompozycje z balonów zdobią i podkreślają świąteczną atmosferę.

Mamy wszystko: balony z helem z skomplikowanych wzorów kwiatowych z rysunkami z ulubionych i znanych kreskówek, do gigantycznych balonów z napisem na urodziny. ?????????????? kulki, ku kształty, cyfry-kulki. Używamy na podstawie Twoich zdjęć-przykładów lub na podany przez Ciebie temat wszelkie Figurki z balonów, serce z balonów, łańcuchy z balonów z helem, litery i cyfry z piłki, tenis dekoracje, bukiety i kwiaty z balonów, oryginalne kompozycje (Łuki, Kolumny, Stojaki z kul), wystrój parkiecie, balony-niespodzianki. Dekoracja balonami otwarcia sklepów i prezentacji - girlandy, serpentyny i logo z kul dowolny kolor i wzór tkania. I, oczywiście, świecące powietrzne żelowe kulki do uruchomienia w niebo do efektownego zakończenia wakacji.

Nasze zalety: 

 * BEZ dopłaty dowolny kolor do wyboru. W niektórych firmach za wybór konkretnych kolorów z Was wezmą dodatkową opłatą.;

* Duża (powyżej 12) ilość kolorów kulek, przy zamówieniu kolorowych kulek. W niektórych firmach kolorowe kulki sugerują 5-7 kwiatów, nie więcej.

* BEZ dopłaty wstążka na balon - długość 1,7 m, ??????????. W niektórych firmach za wstążkę do kuli z Was wezmą dodatkową opłatą;

* U nas najpiękniejsza wstążka u kuli. Genialny, ???????????? z hologramem. W niektórych firmach Wam ???????? prostą wstążkę, lub pobiorą opłatę za genialny. Jak wyglądają wstążki w porównaniu, zob. tutaj.

* Do obróbki kul (aby wydłużyć czas lotu piłki) używamy H-Float (pr-w USA), który znacznie droższe krajowych odpowiedników, ale lepszej jakości. W niektórych firma korzysta ponad tanie składy ?????? lub Fly Apartament, przy użyciu których kule latają mniej o 20%. Zobacz więcej tutaj:

* Do długotrwałego lotu i przetwarzania kul używamy kolumbii piłki Sempertex, które, jak pokazuje doświadczenie i opinie innych ??????????????, latają dłużej kule innych producentów. W niektórych firmach często korzystają z tańszych meksykańskie i chińskie kulki, u których cieńsze lateks i gorsza jakość, są mniej latają nawet z traktowaniem, a za lepsze kolumbii piłki poprosza Was dodatkową opłatą.

* BEZ dopłaty my damy kulki w opakowaniu (w dużym opakowaniu) do mieszkania. W niektórych firmach za to wezmą dodatkową opłatą, lub kulki przywiozą Ci tylko do wejścia, bez opakowania, a następnie Użytkownik ponosi wyłączną piłki do mieszkania, ryzykując danie dzieciom zajęcia ich, otwierając drzwi, na schodach, w windzie...

 

 

Zadzwoń do nas, aby pomóc, aby twoja impreza była niezapomniana. Studio «Królestwo kul» - Twój pierwszy przystanek dla wszystkich świątecznych przypadków życia i sukces Twojego święta!